JUNIOR SHIELD 2018-19
1
DUNMURRY YM 2NDS
5-1
GLENAVY YOUTH SENIORS
2
DOWNSHIRE YM 2NDS
2-0
GLANVILLE REC
3
BALLYCLARE COMRADES U20s
3-0
KILLOUGH FC
4
18TH NEWTOWNABBEY OB  2NDS
2-6
ROSARIO YC RESERVES
5
***   BEANN MHADAGHAIN FC
0-2
WILLOWBANK ***
6
BALLYSILLAN SWIFTS
3-2
GREENISLAND FC 2NDS
7
CASTLEREAGH FC
1-2
RIVERDALE FC
8
LAMBEG RANGERS
3-0
TULLYCARNET FC 2NDS
9
UUJ FC
1-4
ST OLIVER PLUNKETT FC
10
LARNE OLYMPIC
6-2
SHORTS II
11
FC PENAROL
3-4
SPORTING BALLYMONEY
12
GLEBE RANGERS
3-0
ALBERT FOUNDRY FC II
13
CARRYDUFF ATHLETIC
1-5
ORANGEFIELD OB 2NDS
14
IMMACULATA II
4-0
BALLYMONEY UTD RESERVES
15
STEADFAST FC
1-6
GREENWELL STAR
16
KELVIN OB
3-1
RACEVIEW FC
17
ST TERESAS FC                    PENS
4-4
ROCK ATHLETIC FC
18
LOUGHSIDE FC                      PENS
2-2
BALLYCLARE NORTH END
19
CARRICK RANGERS RESERVES
4-1
AGAPE
20
LARNE TECH
1-2
AQUINAS II
21
CARRYDUFF COLTS
3-1
COMBER REC 2NDS
22
CARNLOUGH SWIFTS
3-2
DUNDELA RESERVES
23
3RD BANGOR OB FC
2-5
CLARAWOOD FC
24
BALLYVEA
2-3
1ST BANGOR FC II
25
REALTA NA CROMOIGE
4-2
DUNMURRY REC
26
EAST BELFAST 2NS
9-0
68TH NEWTOWNABBEY OB
27
HOLYWOOD FC II
1-5
8TH OB 1ST XI
28
COLIN VALLEY FC RESERVES
1-4
KASHMIR FC
29
ISLANDMAGEE 2NDS
1-3
WARREN YM
30
NEWINGTON FC RESERVES
4-1
BARN UNITED II
31
TOLLYMORE UNITED
0-1
SUFFOLK SWIFTS
32
BALLYNAHINCH OLY 2NDS
3-2
ST LUKES FC RESERVES
33
SUFFOLK FC 2NDS
2-4
NEWHILL FC
34
KIRCUBBIN FC
3-5
BANGOR SWIFTS II
35
BALLYNURE OB B
0-1
AHOGHILL THISTLE FC
36
HARRYVILLE HOMERS
1-0
BLOOMFIELD II
37
SHAMROCK FC
6-3
SOUTHSIDE RANGERS
38
CROSSCOLLYER YM
1-2
SIROCCO WORKS II
39
BALLYCASTLE UNITED II
1-0
WOODVALE FC II
40
DERVOCK FC
3-2
NEWTOWNBREDA FC
41
CELTIC BHOYS FC
5-1
FC MOYLENA
42
FINAGHY FC
8-1
MALLUSK ATHLETIC
43
SOUTH ANTRIM FC
3-0
AHOGHILL ROVERS
44
ABBEY VILLA II
1-3
CARNINY AMATEUR & YOUTH FC
45
NEWINGTON RANGERS FC
8-0
ROOFTOP FC
46
WHITEHEAD EAGLES 2NDS
2-1
BALLYWALTER REC II
47
CLOUGH RANGERS ATH
4-1
CARNINY RANGERS
48
LISBURN RANGERS RESERVES
2-3
22 OB II
49
RANDELSTOWN FC
2-3
PSNI OLYMPIC
50
CLOUGHMILLS FC
2-4
RATHCOOLE FC
51
FC ANTRIM
4-0
RUBYS ROVERS FC
52
CLONDUFF FC
6-3
NORTEL FC
53
CRUMLIN  UNITED II
2-3
ANTRIM ROVERS FC
TOALS JUNIOR SHIELD ROUND 1
SATURDAY 29TH SEPTEMBER
KICK OFF 1.30
TOALS JUNIOR SHIELD ROUND 2
SATURDAY 20TH OCTOBER
BYE’S
54
TULLYMORE SWIFTS
79
BELFAST CELTIC YM
104
NORTH DOWN FC
55
WOODSIDE FC
80
MALACHIANS II
105
43RD DUNDONALD FC
56
GALGORM BLUES
81
ROSEMOUNT REC II
106
DONAGHADEE FC
57
KNOCKBREDA U20s
82
BRAID UNITED
107
CRUMLIN STAR
58
COMBER YM
83
MOSSLEY FC II
108
BALLYMACASH RGS
59
H&W WELDERS FSC
84
DROMARA VILLAGE II
109
BRYANSBURN RGS
60
QUEENS GRADS
85
NEWCASTLE SWIFTS
110
FORD FC II
61
ST MALACHYS OB
86
WITHDRAWN
111
SHANKILL UTD II
62
VICTORIA ATH
87
FC WHITEABBEY
112
BALLYNAGROSS FC
63
NEWTOWN FOREST
88
WELLINGTON REC II
113
3RD BALLYCLARE OB
64
GLENPARK FC
89
HOLYWELL FC
114
ROSSGLASS COUNTY
65
NEWTOWNARDS RBL
90
IVEAGH UNITED II
115
SPORTING LISBURN
66
FC UTD LISBURN
91
BRANTWOOD RES
116
CONNOR FC
67
CASTLESTAR FC
92
ABBEYVIEW
117
ST COMGALLS
68
LOWER SHANKILL FC
93
RED STAR FC
118
CREAGAGH WANDERS
69
GROVE UTD II
94
SPORT&LEISURE RES
119
BANGOR YM 1ST
70
DUNAGHY FC
95
SANDY ROW FC
120
THE DONS FC
71
RIADA FC
96
PORTAVOGIE RANGERS
121
ST PATRICKS YM II
72
MICHELIN
97
VISION ATHLETIC
122
WOODLANDS
73
NI CIVIL SERVICE FC
98
CASTLEWELLAN TOWN
123
SAINTFIELD UTD II
74
BALLYNAHINCH YM
99
STAR UNITED
124
DUNDONALD II
75
PORTRUSH
100
CORRYMEELA FC
125
VALLEY RANGERS II
76
TAUGHMONAGH YM
101
ST MARYS FC
126
ST MATTHEWS
77
DERRIAGHY CCFC
102
ARDS RANGERS II
127
BALLYKEEL FC
78
MOURNE ROVERS FC
103
4TH NEWTOWNABBEY
128
ST JAMES SWIFTS II
201
QUEENS GRADS
5-3
FC WHITEABBEY
202
NEWINGTON RES
3-1
ROSEMOUNT REC II
203
ST OLIVER PLUNKETT FC
4-0
KASHMIR FC
204
RED STAR
8-7
RIVERDALE FC
205
CARRICK RANGERS RES
7-0
WELLINGTON REC
206
4TH NEWTOWNABBEY OB
2-5
NEWTOWN FOREST
207
BYE
CARRYDUFF COLTS
208
LOWER SHANKILL
8-1
CORRYMEELA FC
209
AQUINAS II
8-0
SPORT&LEISURE RES
210
DUNMURRY YM II
1-9
SHAMROCK ROVERS
211
DUNDONALD II
0-1
GALGORM BLUES
212
BRAID UTD
2-4
WOODLANDS
213
NEWTOWNARDS BRITISH LEGION
2-10
TULLYMORE SWIFTS
214
NEWCASTLE SWIFTS
0-1
LAMBEG RANGERS
215
SUFFOLK SWIFTS                 PENS
2-2
BALLYKEEL FC
216
FC ANTRIM
2-3
SHANKILL UTD II
217
BYE
KNOCKBREDA U20s
218
CRUMLIN STAR II
4-0
ST TERESAS
219
CARNLOUGH SWIFTS
2-15
ST MATTHEWS
220
MALACHIANS II
1-2
LOUGHSIDE
221
MICHELIN FC
2-1
NORTEL
222
PSNI OLYMPIC
2-4
AHOGHILL THISTLE
223
COMBER YM
4-3
BALLYMACASH RANGERS
224
CASTLE STAR
27TH
ST JAMES SWIFTS II
225
SAINTFIELD UTD II
2-1
GROVE UTD II
226
ROSARIO YC II
1-8
HARRYVILLE HOMERS
227
DOWNSHIRE YM II
0-4
HOLYWELL FC
228
SANDY ROW FC
H&W WELDERS FSC
229
IMMACULATA II
CONNER FC
230
GLEBE RANGERS RES
SIROCCO WORKS II
231
PORTRUSH
2-3
FINAGHY FC
232
ANTRIM ROVERS FC
2-1
NI CIVIL SERVICE
233
ST MARYS FC
12-1
43 RD DUNDONALD FC
234
BALLYNACROSS FC
3-2
EAST BELFAST II
235
ST PATRICKS II
1-5
NORTH DOWN FC
236
22ND OB II
0-1
ORANGEFIELD OB II
237
DERVOCK FC
4-3
RIADA FC
238
DROMARA VILLAGE RES
7-0
VALLEY RANGERS COLTS
239
BANGOR YM
2-10
CELTIC BHOYS
240
BRYANSBURN RANGERS II
5-1
THE DONS FC
241
CLARAWOOD FC
1-2
IVEAGH UTD II
242
WOODSIDE FC
0-6
FC LISBURN
243
CASTLEWELLAN TOWN
P-P
RATHCOOLE
244
BALLYCASTLE UTD FC
2-1
ST MALACHYS OB
245
SOUTH ANTRIM FC
1-4
NORTH BELFAST UTD
246
FORD FC II
3-2
BALLYNAHINCH OLYMPIC
247
WILLOWBANK
3-2
SPORTING LISBURN
248
BELFAST CELTIC  
5-5
BALLYCLARE COMRADES U20s  PENS
249
BALLYNAHINCH YM
3-5
REALTA NA CROMOIGE
250
PORTAVOGIE
3-0
GLENPARK FC    WITHDREW
251
BRANTWOOD RESERVES
3-2
MOSSLEY FC II
252
DERRIAGHY CC FC
4-7
NEWHILL FC
253
GREENWELL STAR
5-4
CARINY AMATEUR & YOUTH
254
VISION ATHLETIC
2-4
MOURNE ROVERS
255
BANGOR SWIFTS II                  PENS
3-3
LARNE OLYMPIC
256
CREGAGH WANDERERSQQ
3-2
3RD BALLYCLARE OB
257
NEWINGTON RANGERS FC
7-2
8TH OB
258
VICTORIA ATHLETIC
4-9
TAUGHMONAGH YM
259
SPORTING BALLYMONEY
2-9
DONAGHADEE FC
260
CLOUGH RANGERS ATH
5-0
DUNAGHY FC
261
BALLYSILLAN SWIFTS
11-0
STAR UNITED
262
KELVIN OB
5-0
WARREN YM
263
ABBEYVIEW
8-0
WHITEHEAD EAGLES II
264
ARDS RANGERS
2-4
1ST BANGOR II
TOALS JUNIOR SHIELD ROUND 3
SATURDAY 10TH NOVEMBER
301
ORANGEFIELD OB II
3-4
DROMARA VILLAGE RES
302
SUFFOLK SWIFTS
5-2
NEWTOWN FOREST
303
CONNER FC
2-1
MICHELIN FC
304
BRYNSBURN RANGERS II
1-0
NORTH DOWN FC
305
DERVOCK FC
3-0
CRUMLIN STAR II
306
FORD FC II
1-3
GALGORM BLUES
307
FINAGHY FC
2-0
COMBER YM
308
RED STAR FC
1-6
SAINTFIELD UTD II
309
LAMBEG RANGERS
1-5
ST MARYS FC
310
ST OLIVER PLUNKETT FC
4-1
ST MATTHEWS
311
GLEBE RANGERS RES
0-10
DONAGHADEE FC
312
CREGAGH WANDERERS
1-4
ST JAMES SWIFTS II
313
CASTLEWELLAN TOWN  
0-1
CARRICK RANGERS FC RES
314
KNOCKBREDA U20s
4-2
KELVIN OB
315
LOUGHSIDE FC
2-6
NORTH BELFAST UNITED
316
1ST BANGOR FC II
1-3
SANDY ROW
317
PORTAVOGIE RANGERS
2-3
ANTRIM ROVERS FC
318
REALTA NA CROMOIGE
4-6
WOODLANDS FC
319
BALLYSILLAN SWIFTS
2-1
SHANKILL UTD II
320
CELTIC BHOYS FC
4-3
NEWINGTON RANGERS FC
321
FC UNITED LISBURN
3-4
GREENWELL STAR
322
QUEENS GRADS
8-0
HOLYWELL
323
BALLYCASTLE UTD FC
2-1
BALLYCLARE COMRADES U20s
324
TAUGHMONAGH YM
0-2
NEWINGTON YC RES
325
BANGOR SWIFTS II
2-4
CARRYDUFF COLTS
326
AQUINAS II
3-1
CLOUGH RANGERS FC
327
NEWHILL FC
5-4
MOURNE ROVERS FC
328
ABBEYVIEW
1-2
LOWER SHANKILL FC
329
AHOGHILL THISTLE FC
3-0
IVEAGH UTD II
330
SHAMROCK FC
0-3
HARRYVILLE HOMERS
331
WILLOWBANK
3-0
BALLYNACROSS FC
332
BRANTWOOD RESERVES
0-4
TULLYMORE SWIFTS
401
DERVOCK FC
V
KNOCKBREDA U20s
402
CONNER FC
V
AHOGHILL THISTLE FC
403
BRYNSBURN RANGERS II
V
ANTRIM ROVERS FC
404
GALGORM BLUES
V
DONAGHADEE FC
405
QUEENS GRADS
V
NEWINGTON YC RES
406
LAMBEG RANGERS
V
LOWER SHANKILL FC
407
TULLYMORE SWIFTS
V
SUFFOLK SWIFTS
408
AQUINAS II
V
SAINTFIELD UTD II
409
DROMARA VILLAGE RES
V
NEWHILL FC
410
CELTIC BHOYS FC
V
ST OLIVER PLUNKETT FC
411
GREENWELL STAR
V
CARRYDUFF COLTS
412
BALLYSILLAN SWIFTS
V
HARRYVILLE HOMERS
413
WOODLANDS FC
V
NORTH BELFAST UNITED
414
WILLOWBANK
V
ST JAMES SWIFTS II
415
BALLYCASTLE UTD FC
V
CARRICK RANGERS FC RES
416
SANDY ROW
V
FINAGHY FC
TOALS JUNIOR SHIELD ROUND 4
SATURDAY 8TH DECEMBER
TOALS JUNIOR SHIELD ROUND 5
SATURDAY 19TH JANUARY
501
V
502
V
503
V
504
V
505
V
506
V
507
V
508
V