JUNIOR CUP 2018-19
1
4TH NEWTOWNABBEY OB
5-3
KILREA UNITED
2
AFC SILVERWOOD
OXFORD SUNNYSIDE RES
3
ALBERT FOUNDRY
1-2
AGHADOWEY
4
AMBASSADORS
ANNALONG
5
ANTRIM ROVERS
3-2
PORTAVOGIE RANGERS
6
BALLYNURE OB  B
9-0
DROMORE AMATEURS RES
7
BEANN MHADAGHAIN
4-1
LURGAN
8
BESSBROOK
8-0
DERRYBEG
9
CLOUGH RANGERS
1-0
BALLYSILLAN SWIFTS
10
COALISLAND ATHLETIC
KASHMIR
11
COOKSTOWN YOUTH COLTS
ARMAGH BLUES
12
CUMANN SPOIRT AN PHOBAIL
3-5
BANGOR RANGERS
13
DESERTMARTIN SWIFTS
0-2
ST MALACHYS OB
14
DOLLINGSTOWN RES
DROMORE
15
DONAGHADEE
3-0
KNOCKTONAGH
16
DUNBREEN ROVERS
2-8
WILLOWBANK
17
ENNISKILLEN RANGERS
CRIEVE ROVERS
18
FIVEMILETOWN UNITED
0-4
SANDY HILL
19
FOYAL WANDERERS
KILLOUGH
20
GREYSTEEL
FINTONA SWIFTS
21
IRVINESTOWN WANDERERS
MALACHIANS II
22
KELVIN OB
3-1
SHORTS II
23
KIRCUBBIN
0-5
ROSARIO YC II
24
LINCOLN COURTS
5-4
BRANTWOOD RESERVES
25
LISNARICK
3-2
GROVE UNITED II
26
LOUGHGALL RESERVES
MILLBURN UNITED
27
LOWER SHANKILL
10-0
ROOFTOP
28
LURGAN CELTIC II
3-2
ENNISKILLEN GALAXY
29
LURGAN UNITED
18TH NEWTOWNABBEY OB II
30
MAGUIRESBRIDGE
MALLUSH ATHLETIC
31
MONEYSLANE RESERVES
2-1
LOUGHSIDE
32
MOUNTFIELD
FC PENAROL
33
NEWHILL
DONEGAL CELTIC RES
34
NEWINGTON RESERVES
6-0
LURGAN BBOB
35
ORANGEFIELD OB II
3-5
ARDMORE
36
PORTRUSH
3-0
GLEBE UNITED
37
PSNI OLYMPIC
8-3
CASTLEWELLAN
38
RACEVIEW
0-4
NEWRY CELTIC
39
RATHFRILAND RANGERS RES
BALLINAMALLARD UTD II
40
RECTORY RANGERS RES
EGLINTINE
41
STAR CARRICK
BRYAN RESSBURN RANGERS II
42
ROCK ATHLETIC
3-7
NORTH BELFAST UNITED
43
ROSSOWAN
5-1
MORIA ALBION
44
SPORT&LEISURE SWIFTS RES
3-7
ST JAMES SWIFTS RES
45
ST MARYS YC II
3-2
BALLYMACASH RANGERS II
46
ST MATTHEWS
8-1
DRUMQUIN UNITED
47
ST TERESAS
5-3
DOMNAMANA
48
SUFFOLK SWIFTS
4-6
OMAGH HOSPITALS
49
TANDREGEE ROVERS RES
SPORTING BALLYMONEY
50
TOLLYMORE UNITED
ORCHARD FARM
51
TULLYMORE SWIFTS
6-7
STRATHROY HARPS
52
TUMMERY ATHLETIC
WINDMILL STARS
53
VALLEY RANGERS II
1-3
BERAGH SWIFTS
54
VILLA ROVERS
1-5
CALEDON ROVERS
55
WHITEHEAD EAGLES
1-3
MOUNTJOY UNITED
FONACAB JUNIOR CUP ROUND 1 A
15th SEPTEMBER
FONACAB JUNIOR CUP ROUND 1B
22ND SEPTEMBER
56
ARDS RANGERS II
V
ST OLIVER PLUNKETT
57
BALLYNOGY
V
GOODYEAR
58
BALLYKEEL
V
ANNAGH UNITED RES
59
BALLYKELLY UNITED
V
KNOCKMENAGH SWIFTS
60
BALLYMONEY UNITED RES
V
HEIGHTS
61
BANBRIDGE TOWN RES
V
DERRIAGHY CC II
62
BANBRIDGE YC OB
V
ARDSTRAW
63
BB OB LONDONDERRY
V
NORTEL
64
BELFAST CELTIC YM
V
HANOVER RESERVES
65
BURNFOOT UNITED
V
DERGVIEW RESERVES
66
CASTLE STAR
V
CLOUGHMILLS
67
CLAUDY ROVERS
V
BALLYCASTLE UNITED
68
CLEARY CELTIC
V
QUEENS GRADS
69
COAGH UNITES RES
V
AHOGHILL THISTLE
70
COMBER REC II
V
H&W WELDERS II
71
CONNER
V
CARRICKFERGUS ATHLETIC
72
CRAIGAVON CITY
V
HILLSBOROUGH BOYS
73
CROSSCOLLYER YM
V
22ND OB
74
DAMOLLY
V
NEWTOWN FOREST
75
DERRYHIRK UNITED
V
MAGHERAFELT REDS
76
DERVOCK
V
MACOSQUIN
77
DONACLONEY
V
ENNISKILLEN ATHLETIC
78
DRAPERSTOWN CELTIC
V
CAW
79
DUNMURRY REC
V
ENNISKILLEN TOWN UNITED
80
FINN HARPS
V
SION SWIFTS
81
GILFORD CRUSADERS
V
DROMARA VILLAGE II
82
GREENISLAND
V
ALL SAINTS OB
83
HILL STREET
V
NEWTOWNBREDA
84
ISLANDMAGEE II
V
BALLYORAN
85
KILLYMOON RANGERS
V
DUNDELA RESERVES
86
LIMAVADY RUGBY
V
CRUMLIN UNITED II
87
LISAHALLY
V
FC WHITEABBEY
88
MAGHERAVEELEY
V
CLAUDY UNITED
89
NEWBUILDINGS UTD RES
V
WAVENEY SWIFTS
90
NEWMILLS
V
HARRYVILLE HOMERS
91
NFC KESH
V
LISNASKEA ROVERS
92
NORTH DOWN II
V
FORD
93
PORTADOWN BBOB
V
FINAGHY
94
RATHCOOLE FC
V
BALLYCLARE NORTH END
95
REALTA
V
BANGOR YM
96
RIADA
V
IRISH STREET
97
ROCKVIEW UNITED
V
3RD BANGOR OB
98
ROE ROVERS
V
SOUTHSIDE RANGERS
99
SCARVA RANGERS
V
BANGOR SWIFTS II
100
SHAMROCK
V
RICHILL AFC RES
101
SPORTING LISBURN
V
PARKVIEW
102
ST LUKES II
V
GARVAGH
103
ST MARY’S
V
PORTSTEWART UUC
104
ST PATRICKS YM II
V
KILLEAVEY UNITED
105
STRULE UNITED
V
MICHELIN
106
THE DONS
V
ABBEYVIEW
107
TULLANS RED STAR
V
SEAPATRICK RES
108
TULLYALLY COLTS
V
LISBALLAW UNITED
109
WOODLANDS
V
KILLEN RANGERS