INTERMEDIATE CUP 2018-19
CLIFTONVILLE OLYMPIC
4-0
TULLYCARNET      19TH OCT  19.45
1
ABBEY VILLA
4-2
COOKSTOWN YOUTH
2
ARDS RANGERS
0-2
18TH NEWTOWNABBEY OB
3
ARDSTRAW
0-4
BANGOR FC
4
BALLYMACASH RANGERS
1-2
LURGAN TOWN
5
BALLYNAHINCH OLYMPIC
4-3
ALBERT FOUNDRY
6
BALLYNAHINCH UNITED
1-2
SEAPATRICK
7
BANBRIDGE RANGERS
7-0
OXFORD UNITED STARS
8
BANBRIDGE TOWN
3-1
LISBURN DISTILLERY
9
BARN UNITED
2-1
DROMORE AMATEURS
10
BRANTWOOD FC
6-1
MOSSLEY FC
11
BROOMHEDGE MAGHABERRY
0-5
ST JAMES SWIFTS
12
BRYANSBURN RANGERS
1-2
SAINTFIELD UNITED
13
COAGH UNITED
6-1
DOWNSHIRE YM
14
COLIN VALLEY
2-3
BANGOR AMATEURS
15
COMBER REC
2-3
CRUSADERS RESERVES
16
CREWE UNITED
2-1
NEWCASTLE
17
CRUMLIN STAR`
8-1
WELLINGTON REC
18
CRUMLIN UNITED
4-1
MALACHIANS
19
DESERTMARTIN
1-6
NEWTOWNE
20
DRUMANESS MILLS
4-6
WAKEHURST
21
DUNDONALD
2-3
DERRIAGHY CC
22
EAST BELFAST
7-1
TULLYVALLEN RANGERS
23
FIVEMILETOWN UNITED
1-0
1ST BANGOR
24
GLENTORAN II
3-3
4-2 pens
DUNMURRY YM
25
GROVE UNITED
1-3
NEW BUILDINGS UNITED
26
HANOVER
2-0
BOURNEVIEW MILL
27
IMMACULATA
2-1
HOLYWOOD
28
KILMORE REC
1-4
MARKETHILL SWIFTS
29
LARNE TECH OB
1-2
BALLYNURE OB
30
LOWERMAZE
1-2
TROJANS
31
LURGAN CELTIC
2-0
ROSARIO YC
32
NEWRY CITY AFC RES
1-3
MONEYSLANE
33
ORANGEFIELD OB
5-0
BALLYMENA UTD RES
34
QUEENS UNIVERSITY
GROOMSPORT
35
RATHFRILAND RANGERS
BANGOR SWIFTS
36
SHANKILL UNITED
1-2
TOBERMORE UNITED
37
SHORTS
1-4
ISLANDMAGEE
38
SIROCCO WORKS
3-1
INSTITUTE RESERVES
39
SPORT &LEISURE SWIFTS
2-0
ARMAGH CITY
40
ST LUKES
2-0
COLERAINE U20s
41
STRABANE ATHLETIC
5-1
DUNGIVEN
42
SUFFOLK
2-1
AQUINAS
43
TANDRAGEE ROVERS
3-4
KILLYLEAGH YC
44
WOODVALE
0-2
BLOOMFIELD
45
DOLLINGSTOWN
6-1
OXFORD SUNNYSIDE
46
LAURELVALE
4-1
IVEAGH UNITED
47
MAIDEN CITY
1-1
4-3 pens
NEWINGTON
48
CHIMNEY CORNER
5-1
ST PATRICKS
49
DUNLOY
5-1
MOYOLA PARK
ROUND 1
20th OCTOBER 13.30
INTERMEDIATE CUP ROUND 2
SATURDAY 17th NOVEMBER 13.30
CRUSADERS RES
1-2
WARRENPOINT TOWN RES
                           FRIDAY 16TH 19.45
1
CHIMNEY CORNER
2-3
COOKSTOWN YOUTH
2
BALLYNAHINCH OLYMPIC   W/OVER
AFC SILVERWOOD
3
BANBRIDGE RANGERS
2-0
SUFFOLK
4
BALLYNURE OB
1-2
BRANTWOOD FC
5
QUEENS UNIVERSITY
3-1
NEWTOWNE
6
18TH NEWTOWNABBEY
3-5
BANGOR FC
7
BLOOMFIELD
4-1
DUNMURRY REC
8
ISLANDMAGEE
6-1
ST LUKES
9
RATHFRILAND RANGERS
1-0
WAKEHURST
10
BARN UNITED
1-4
GLEBE RANGERS
11
MAIDEN CITY
3-0
SEAGOE
12
LURGAN TOWN
3-1
COAGH UNITED
13
WARRENPOINT TOWN RES
2-1
CRUSADERS
14
TOBERMORE UNITED
1-3
CREWE UNITED
15
CRUMLIN STAR
3-2
VALLEY RANGERS
16
BANBRIDGE TOWN
5-0
SIROCCO WORKS
17
BALLYMONEY UNITED
2-3
IMMACULATA
18
ANNAGH UNITED
4-0
SPORT&LEISURE SWIFTS
19
TROJANS
0-1
CRUMLIN UNITED
20
SEAPATRICK
2-3
MONEYSLANE
21
SAINTFIELD UNITED
2-1
LAURELVALE
22
PORTSTEWART
2-0
FIVEMILETOWN UNITED
23
KILLYLEAGH YC
0-2
LURGAN CELTIC
24
DROMARA VILLAGE
2-4
ST JAMES SWIFTS
25
GLENTORAN II
4-5
DOLLINGSTOWN
26
ORANGEFIELD OB
6-2
LISBURN RANGERS
27
STRABANE ATHLETIC
1-0
ROSEMOUNT REC
28
CLIFTONVILLE OLYMPIC
3-4
ARDS II
29
EAST BELFAST
5-1
DUNLOY
30
DERRIAGHY CC
1-0
BANGOR AMATUES
31
NEWBUILDINGS UNITED
4-1
MARKETHILL
32
HANOVER
BYE
1
PORTSTEWART
3-0
BRANTWOOD FC
2
DERRIAGHY CC FC
3-5
BALLYNAHINCH OLYMPIC
3
CRUMLIN UNITED
1-2
CREWE UNITED
4
HANOVER
0-2
DOLLINGSTOWN
5
ARDS II
0-5
MONEYSLANE
6
BANBRIDGE TOWN
4-0
ISLANDMAGEE
7
LURGAN CELTIC
1-4
STRABANE ATHLETIC
8
ANNAGH UNITED
7-3
WARRENPOINT TOWN U20s`
9
IMMACULATA
1-4
QUEENS UNIVERSITY
10
BANBRIDGE RANGERS
3-0
MAIDEN CITY
11
COOKSTOWN YOUTH
0-6
EAST BELFAST
12
LURGAN TOWN
3-1
BLOOMFIELD
13
GLEBE RANGERS
2-3
ORANGEFIELD OB
14
RATHFRILAND RANGERS
1-2
CRUMLIN STAR
15
BANGOR
6-3
SAINTFIELD UNITED
16
ST JAMES SWIFTS
1-2
NEWBUILDINGS UNITED
INTERMEDIATE CUP ROUND 3
SATURDAY 19TH JANUARY  
INTERMEDIATE CUP ROUND 4
SATURDAY 9TH FEBRUARY 13.30
1
BANBRIDGE RANGERS
3-1
DOLLINGSTOWN
2
QUEENS UNIVERSITY
5-0
LURGAN TOWN
3
NEWBUILDINGS UNITED
2-5
PORTSTEWART
4
ANNAGH UNITED
2-2  
 3-4  PENS
CRUMLIN STAR
INTERMEDIATE CUP QUARTER FINALS
SATURDAY 9TH MARCH  13.30
1
CRUMLIN STAR
3-2
BANBRIDGE RANGERS
2
QUEENS UNIVERSITY
0-1
PORTSTEWART
INTERMEDIATE CUP SEMI-FINALS
INTERMEDIATE CUP FINAL
1
CRUMLIN STAR
V
PORTSTEWART