Steel and Sons Cup 2016
BANGOR FC
W/O
DONARD HOSPITAL (Withdrawn)
GROOMSPORT FC
0-7
IMMACULTA FC
BALLYNAHINCH UTD
7-0
WELLINGTON REC
EAST BELFAST
8-1
KILLYLEAGH
SIROCCO WORKS
2-3 AET
DERRIAGHY CC
BANGOR AMATEURS
1-2
DRUMANESS MILLS
MOSSLEY FC
0-4
LARNE TECH OB
CRUMLIN STAR
2-1
LISBURN DISTILLERY
18TH NEWTOWNABBEY
2-3
BRANTWOOD FC
KILMORE REC
1-2
LINFIELD SWIFTS
BALLYMENA UTD  U20s
5-4
RATHFERN RANGERS
DONEGAL CELTIC
7-2
DUNDONALD FC
ARDS RANGERS
1-4
QUEENS UNIVERSITY
CRUMLIN STAR  
4-1
BALLYMACASH RANGERS
SPORT & LEISURE S
1-0
ALBERT FOUNDRY
IVEAGH UTD
2-1
BALLYNAHINCH OLYMPIC
1ST BANGOR
5-1
COMBER REC
CARRICK RANGERS U20s
0-4
LISBURN RANGERS
NEWCASTLE FC
2-0
ROSARIO YC
ST LUKES FC
3-5 AET
UUJ FC
DUNMURRY YM FC
1-0
LARNE TECH OB
DERRIAGHY CC
1-3
BALLYNURE OB
LINFIELD SWIFTS
7-3 AET
ST PATRICKS YM FC
GROVE UTD
0-1
NEWINGTON FC
BARN UTD
1-2
PORTAFERRY ROVERS
BLOOMFIELD
0-2
CRUMLIN UTD
LOWER MAZE
6-5 AET PENS
BALLYNAHINCH UTD  
BANGOR SWIFTS
3-4
ARDGLASS FC
BALLYMONEY UTD
3-1
DOWNSHIRE YM
DUNMURRY REC
0-3
GLEBE RANGERS
BALLYWALTER REC
0-1
DRUMANESS MILLS
ARDS RESERVES     W/D
W/OVER
CREWE UTD
ORANGEFIELD OB
2-1
ISLANDMAGEE
BANGOR FC
14-0
NORTEL FC
IMMACULATA
3-2
CRUSADERS U20s
DUNLOY FC
2-4
MALACHIANS FC
HOLYWOOD FC
1-2
EAST BELFAST
CLIFTONVILLE OLYMPIC
4-0
SHORTS FC
ABBEY VILLA
0-1
DUNDELA
DROMARA VILLAGE
5-1
SAITFIELD FC
SHANKILL UTD
5-1
DOWNPATRICK FC
BRANTWOOD FC
1-2
GLENTORAN RESERVES
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217

218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
301
GLENTORAN RESERVES
1-6
DUNDELA
302
UUJ FC
3-1
NEWINGTON FC
303
DUNMURRY YM
2-1
CLIFTONVILLE OLYMPIC
304
GLEBE RANGERS
3-1
EAST BELFAST
305
DRUMANESS MILLS
2-1
IMMACULATA
306
DROMARA VILLAGE
6-1
IVEAGH UNITED
307
BALLYMENA UTD U20s
4-2
CREWE UNITED
308
ORANGEFIELD OB
1-2
CRUMLIN STAR
309
LISBURN RANGERS
2 - 4 AET
BANGOR  FC
310
LINFIELD SWIFTS
4 - 3 AET
DONEGAL CELTIC
311
BALLYMONEY UNITED
1-2
NEWCASTLE
312
LOWER MAZE
0-3
PORTAFERRY ROVERS
313
ARDGLASS
2-2
3-4  PENS
SHANKILL UNITED
314
MALACHIANS
2-2
4-5 PENS
QUEENS UNIVERSITY
315
CRUMLIN UNITED
3-1
SPORT & LEISURE SWIFTS
316
DERRIAGHY CC
3-2
V1ST BANGOR OB
401
QUEENS UNIVERSITY
3-2   AET
NEWCASTLE
402
SHANKILL UNITED
5-4   AET
DROMARA VILLAGE
403
GLEBE RANGERS
4-1
DUNMURRY YM
404
LINFIELD SWIFTS
4-0
PORTAFERRY ROVERS
405
CRUMLIN STAR
3-2
BANGOR FC
406
UUJ FC
2-5
DRUMANESS MILLS
407
BALLYMENA UTD U20s
3-0
CRUMLIN UNITED
408
DUNDELA
3-1
DERRIAGHY CC
SATURDAY 24TH SEPTEMBER    RD 4           
501
DRUMANESS MILLS
2-3
LINFIELD SWIFTS
502
BALLYMENA UTD U20s
1-2
CRUMLIN STAR
503
QUEENS UNIVERSITY
3-3
7-8 PENS
DUNDELA
504
GLEBE RANGERS
2-1
SHANKILL UTD
 SATURDAY 29TH OCTOBER   QUARTER FINAL
601
GLEBE RANGERS
0-2
DUNDELA
602
LINFIELD SWIFTS
3-2
CRUMLIN STAR
STEEL & SONS CUP FINAL
SATURDAY 24TH DECEMBER
701
DUNDELA
1-3
LINFIELD SWIFTS
SATURDAY 27TH AUGUST  RD2
 SATURDAY 13TH AUGUST  RD1  
SATURDAY 10TH SEPTEMBER   RD 3  
FRIDAY 25TH NOVEMBER    SEMI- FINAL(1) 7.45
MONDAY 28TH NOVEMBER   SEMI- FINAL(2) 7.45