SATURDAY 2ND SEPTEMBER
2PM
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
0-0
3RD BALLYCLARE OB
FC WHITEABBEY
V
COOKSTOWN OLYMPIC
DESERTMARTIN SWIFTS
P-P
BRANTWOOD RESERVES
NEWINGTONE YC RES
10-1
SPORT&LEISURE  SWIFTS RES
WOODLANDS
5-1
BALLYNURE OB “B”
SATURDAY 9TH SEPTEMBER
2.00
LEAGUE ONE
BALLYNURE OB “B”
1-1
DESERTMARTIN
SPORT&LEISURE S RES
1-2
FC WHITEABBEY
WOODLANDS
5-2
NEWINGTON YC RES
COOKSTOWN OLYMPIC
REQUEST FREE DATE
ANTRIM ROVERS
FREE
I.F.A JUNIOR CUP
1.30
BALLYCLARE NORTH END
1-8
PSNI OLYMPIC
BRANTWOOD RESERVES
4-1
ORCHARD FARM
NORTH END UTD
1-2
DONEMANA
COOKSTOWN RBL RES
1-4
AFC SILVERWOOD RES
GROVE UNITED RES
5-3
3RD BALLYCLARE OB
SATURDAY 16TH SEPTEMBER
2.00
LEAGUE ONE
BRANTWOOD RESERVES
5-0
3RD BALLYCLARE OB
SATURDAY 30TH SEPTEMBER
2.00
LEAGUE ONE
DESERTMARTIN SWIFTS
2-6
COOKSTOWN OLYMPIC
NEWINGTON YC RES
4-0
FC WHITEABBEY
3RD BALLYCLARE
FREE
JUNIOR SHIELD ROUND 1
1.30
NEW SANTOS FC
2-1
WHITEHEAD RANGERS
FORD CC
5-3
ANTRIM ROVERS
BRANTWOOD RESERVES
6-0
LAMBEG RANGERS
SATURDAY 7TH OCTOBER
2.00
LEAGUE ONE
SPORT&LEISURE  S RES
4-3
DESERTMARTIN SWIFTS
COOKSTOWN OLYMPIC
3-5
BRANTWOOD RESERVES
AMTRIM ROVERS
2-1
FC WHITEABBEY
BALLYNUIRE OB “B”
2-6
NEWINGTON YC RES
3RD BALLYCLARE OB
1-2
WOODLANDS
SATURDAY 21ST OCTOBER
2.00
LEAGUE ONE
BALLYNURE OB “B”
P-P
ANTRIM ROVERS
WOODLANDS
5-0
DESERTMARTIN SWIFTS
3RD BALLYCLARE OB
0-4
FC WHITEABBEY

JUNIOR SHIELD RD1
1.30
SHAMROCK FC
13-0
RED STAR
MALLUSK ATHLETIC
1-2 AET
DERRIAGHY CC II
68TH NEWTOWNABBEY OB “A”
3-5
SPORT&LEISURE S RES
BRANTWOOD RESERVES
5-2
SHANKILL UNITED II
ARDS RANGERS II
0-1
NEWINGTON YC RES
RATHCOOLE FC
3-2
GALGORM BLUES
NEWTOWNARDS RBL FC
2-3
CASTLE STAR
WEEKLY FIXTURES
SATURDAY 28TH OCTOBER
2.00
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
4-3
WOODLANDS
SPORT&LEISURE S RES
COOKSTOWN OLYMPIC
NEWINGTON YC II
3-0
BRANTWOOD RESERVES
DESERTMARTIN SWIFTS
2-3
3RD BALLYCLARE OB
FC WHITEABBEY
4-1
BALLYNURE OB “B”
SATURDAY 4TH NOVEMBER
2.00
LEAGUE ONE
3RD BALLYCLARE
3-0
DESERTMARTIN SWIFTS
BALLYNURE OB “B”
0-5
WOODLANDS
COOKSTOWN OLYMPIC
2-2
FC WHITEABBEY
SPORT&LEISURE S RES
1-5
ANTRIM ROVERS
CANADA TROPHY RD 1
1.30
BRANTWOOD RESERVES
3-1
NORTHEND UNITED YOUTH
RED STAR
0-6
COOKSTOWN RBL RES
KILLYMOON RANGERS
5-1
68TH NEWTOWNABBEY “A”
SATURDAY 11TH NOVEMBER
2.00
WOODLANDS
2-3
ANTRIM ROVERS
JUNIOR SHIELD RD 3
1.30
BEANN MHADAGHAN
3-1
RATHCOOLE FC
WARREN YM
5-2
NEWINGTON YC RES
CASTLE STAR
V
CARNINY RANGERS
CELTIC BOYS
6-3
BRANTWOOD RESERVES
CANADA TROPHY RD 1
1.30
GREENISLAND WM
V
BALLYNURE OB “B”
SATURDAY 18TH NOVEMBER
2.00
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
1-2
BRANTWOOD RESERVES
BALLYNURE OB “B”
1-4
3RD BALLYCLARE OB
COOKSTOWN OLYMPIC
3-0
SPORT&LEISURE S RES
WOODLANDS
5-2
FC WHITEABBEY
SATURDAY 25TH NOVEMBER
2.00
LEAGUE ONE
BRANTWOOD RESERVES
2-1
BALLYNURE OB “B”
FC WHITEABBEY
3-3
DESERTMARTIN SWIFTS
ANTRIM ROVERS
P-P
COOKSTOWN OLYMPIC
3RD BALLYCLARE OB
FREE
SATURDAY 2ND DECEMBER
2.00
JUNIOR ONE
BALLYNURE OB “B”
1-3
ANTRIM ROVERS
3RD BALLYCLARE OB
2-2
BRANTWOOD RESERVES
NEWINGTON YC RES
4-0
DESERTMARTIN SWIFTS
FC WHITEABBEY
3-3
SPORT&LEISURE S RES
WOODLANDS
FREE
CANADA TROPHY RD 1
1.30
CASTLE STAR
V
RATHCOOLE FC
SATURDAY 16TH DECEMBER
2.00
JUNIOR ONE
COOKSTOWN OLYMPIC
1-1
ANTRIM ROVERS
3RD BALLYCLARE OB
0-5
NEWINGTON YC RES
BRANTWOOD RESERVES
FREE
BALLNURE OB “B”
REQUEST FREE DATE
FC WHITEABBEY
REQUEST FREE DATE
WOODLANDS
REQUEST FREE DATE
SPORT&LEISURE S RES
REQUEST FREE DATE
SATURDAY 6TH JANUARY
2.00
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
5-3
DESERTMARTIN SWIFTS
FC WHITEABBEY
2-0
BRANTWOOD RESERVES
SPORT&LEISURE S RES
4-4
COOKSTOWN OLYMPIC
WOODLANDS
2-1
3RD BALLYCLARE OB
CANADA TROPHY RD 1
1.30
GREENISLAND YM
0-4
BALLYNURE OB B
CASTLE STAR
0-4
RATHCOOLE FC
BALLYCLARE NORTH END
P-P
CLOUGH RANGERS ATHLETIC
CANADA TROPHY RD 2
1.30
KILLYMOON RANGERS
2-1
COOKSTOWN YOUTH COLTS
SATURDAY 13TH JANUARY
2.00
LEAGUE ONE
BALLYNURE OB “B”
2-6
SPORT&LEISURE S RES
BRANTWOOD RESERVES
4-2
DESERTMARTIN SWIFTS
NEWINGTON YC RES
3-1
COOKSTOWN OLYMPIC
3RD BALLYCLARE OB
FREE
CANADA TROPHY RD 2
1.30
CASTLE STAR
P-P
NORTHEND UNITED YOUTH
ANTRIM ROVERS SWIFTS
P-P
RATHCOOLE FC
CANADA TROPHY RD 3
CLOUGH RANGERS ATHLETIC
P-P
KILLYMOON RANGERS
SATURDAY 20TH JANUARY
2.00
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
3-3
COOKSTOWN OLYMPIC
FC WHITEABBEY
2-2
3RD BALLYCLARE OB
NEWINGTON YC RES
P-P
BALLYNURE OB “B”
SPORT&LEISURE S RES
P-P
BRANTWOOD RESERVES
WOODLANDS
FREE
DESERTMARTIN SWIFTS
FREE
SATURDAY 27 TH JANUARY
LEAGUE ONE
3RD BALLYCLARE OB
3-3
COOKSTOWN OLYMPIC
BRANTWOOD RESERVES
3-1
NEWINGTON YC RES
BALLYNURE OB “B”
5-7
FC WHITEABBEY
DESERTMARTIN SWIFTS
FREE
CANADA TROPHY RD 1
1.30
SPORT&LEISURE S RES
2-3
CARRICK ATHLETIC
NORTH BELFAST UNITED
4-6
ANTRIM ROVERS
SATURDAY 3RD FEBRUARY
2.00
LEAGUE ONE
ANTRIM ROVERS
1-1
SPORT&LEISURE S RES
CANADA TROPHY RD 1
1.30
BALLYCLARE NORTH END
V
CLOUGH RANGERS ATH
CANADA TROPHY RD 2
1.30
DESERTMARTIN SWIFTS
3-1
BRANTWOOD RESERVES
WOODLANDS
3-1
BALLYNURE OB “B”
SATURDAY 10TH FEB
2.00
LEAGUE ONE
BALLYNURE OB “B”
1-1
BRANTWOOD RESERVES
COOKSTOWN OLYMPIC
1-4
NEWINGTON YC RES
DESERTMARTIN SWIFTS
3-2
FC WHITEABBEY
3RD BALLYCLARE OB
8-3
SPORT&LEISURE S RES
CANADA TROPHY RD2
1.30
CARNLOUGH SWIFTS
0-6
ANTRIM ROVERS
CARRICK ATHLETIC
6-2
COOKSTOWN RBL RES
STAURDAY 17TH FEBRUARY
LEAGUE ONE
FC WHITEABBEY
0-1
ANTRIM ROVERS
COOKSTOWN OLYMPIC
0-3
WOODLANDS
NEWINGTON YC RES
2-0
BALLYNURE OB “B”
DESERTMARTIN SWIFTS
FREE
BRANTWOOD RESERVES
FREE
CANADA TROPHY ROUND 2
MALLUSK ATHLETIC
P-P
3RD BALLYCLARE OB
SATURDAY 24TH FEBRUARY
2.00
LEAGUE ONE
3RD BALLYCLARE OB
V
ANTRIM ROVERS
BALLYNURE OB “B”
V
COOKSTOWN OLYMPIC
BRANTWOOD RESERVES
V
FC WHITEABBEY
SPORT&LEISURE S RES
V
NEWINGTON YC RES
CANADA TROPHY RD 1
1.30
CLOUGH RANGERS ATHLETIC
V
BALLYCLARE NORTH END
CANADA TROPHY RD 3
1.30
DESERTMARTIN SWIFTS
V
WOODLANDS
CARRICK ATHLETIC
V
KILLYMOON RANGERS
SATURDAY 3RD MARCH
2.00
LEAGUE ONE
DESERTMARTIN SWIFTS
V
SPORT&LEISURE S RES
COOKSTOWN OLYMPIC
V
BALLYNURE OB “B”
ANTRIM ROVERS
REQUEST FREE DATE
BRANTWOOD RESERVES
FREE
CANADA TROPHY RD 2
2.00
FC WHITEABBEY
V
RATHCOOLE FC
MALLUSK ATHLETIC
V
3RD BALLYCLARE OB
INTERMEDIATE CUP QUARTER  FINAL
1.30
NEWINGTON YC RES
V
HARRYVILLE HOMERS